piątek, 21 stycznia 2011

Zupełnie inaczej

Kartka, którą chciałam zaprezentować tym razem, jest zupełnie inna niż dwie ostatnie prace, w dużej mierze korzystałam przy jej tworzeniu z gotowych elementów, jak wydruk napisu czy wycinanki z puncherów. Ale i tak musiałam trochę się nagłowić, tym razem moja paleta barw była ograniczona do:

ponieważ tą kartkę również wykonałam na wyzwanie, tym razem w HopmArcie. Moja praca:


Jak widać ostatnie kilka prac tworzyłam właśnie na wyzwania. Przyznam się więc, że postanowiłam sobie zacząć brać udział w takich zabawach, żeby zmobilizować się do pracy, nie odkładać wszystkich zaczętych rzeczy "na potem", i może trochę spróbować czegoś innego. Na przykład właśnie rzadko używanych przeze mnie barw lub ich połączeń, nietypowej formy, pokombinować, jak stworzyć jakieś elementy których mi brakuje... A więc najprawdopodobniej nie jest to ostatnia wyzwaniowa praca, jaką zamieszczam:)

Dziękuję wszystkim za wizyty i pozostawione komentarze:)

Andziaczku, wszystkie prezentowane przeze mnie koszulki robiłam na prezenty, zamówienia od znajomych, lub dla siebie w miarę potrzeb, tak więc nie są nigdzie dostępne. Nie widzę jednak przeszkód, żeby pomalować kolejne;)

1 komentarz: