niedziela, 25 września 2011

Przepiśnik

Za zrobienie przepiśnika zabierałam się już od jakiegoś czasu. Miał być patchwork i kuchenne obrazki. W międzyczasie zmieniła się koncepcja wykonania, ale w końcu się udało:) Przepiśnik ma formę okładki/segregatora do wpinania do środka kartek z przepisami - dzięki temu jest nadzieja, że zachowam w nim porządek. Muszę tylko obmyślić jakieś ozdobne przekładki do środka:)

Kolorystyka odpowiada najnowszemu wyzwaniu w Hopmarcie "Kolory jesieni" i tam też zgłaszam mój przepiśnik, mimo że tematyka obrazków na okładce wskazuje może bardziej na pełnię lata. Chociaż ciągiem skojarzeń można dojść do czasu zbiorów, przepisów na przetwory i takich tam jesiennych przyjemności; nie lubię jesieni więc nie byłam w stanie zrobić nic typowo jesiennego :)

Podobna tematyka króluje na wyzwaniu Scrap Pasji - owoce z okładki, no może poza truskawkami, spokojnie mogłyby pochodzić z kosza pani jesieni;) (użyty materiał z tego sklepu to stempelki z literkami), więc tam też zgłaszam:)

Pozostałe wykorzystane materiały to przede wszystkim piękne papiery z moich ulubionych kolekcji Galerii Papieru i Lemonade (wykorzystałam nawet napis z nazwą serii papierów^^), z tego drugiego sklepu również część stempli. Truskawki, chrząszcz i kwiaty, a także napis na grzbiecie, podkreślone są embossingiem na gorąco (tusz i puder ze scrap.com.pl).2 komentarze:

  1. warto mieć taki przepiśnik pod ręka :) dziękujemy z udział w wyzwaniu HopmART:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Świetny przepiśnik!
    Dziękujemy za udział w wyzwaniu :)

    OdpowiedzUsuń