piątek, 10 września 2010

Dzisiaj nie biżuteryjnie:)

Kilka koszulek, pomalowanych już dawno, ale postanowiłam zamieścić. Ze zdjęć nie jestem szczególnie zadowolona, ale pogoda nas nie rozpieszcza. A do tego koszulki wydają się być strasznie pogniecione:(

Ciąg dalszy serii "Warszawskie autobusy"

Koszulka "Skalary mieczyki neonki" (napis o takiej treści na plecach):


Ozdobiona własnoręcznie torba na zakupy (oczywiście nie szyłam jej sama). Wspominałam już, że NIENAWIDZĘ szyć, wyszywać, haftować itd? :P


7 komentarzy:

 1. O!Seria z autobusami bardzo oryginala.Znam ten bol ,ja tez szyc nie lubie i mam do maszyny do szycia dwie lewe rece.Lubie za to dziergac,haftowac i szyc recznie.Taaak,to jest zdecydowanie moja dzialka:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Koszulka ze skalarami jest cudowna:), a z szyciem mam podobnie jak Ty, no może poza tym, że ja do szycia mam dwie lewe ręce;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Tych autobusów jest jeszcze z 10 pewnie, ale reszta już nie u mnie:)

  A o szyciu mówiłam ręcznym, maszyny nawet wolę nie dotykać. Ręce też mam dwie lewe do tego, co widać po zmasakrowanym motylku. A haftowania mi zabroniono, od kiedy przyhaftowałam babci obrus do poduszki^^

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajny pomysł :) Świetnie malujesz. Ja powinnam sobie taką sprawić z TIR-em jako ze pracuje w firmie transportowej ;D.
  Nie mam do Ciebie maila więc nie bardzo mam jak Ci wyjaśnic jak wstawić obrazek np. o candy, bo tu to chyba troszkę bym Ci zaśmieciła blog :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Mail jest na samym dole strony:) Ale pozwalam zaśmiecać. Chodzi mi o to, jak dodać foto tam z boku strony, gdzie dodałam już linka do Twojego candy, na które pozwoliłam sobie się zapisać:)

  OdpowiedzUsuń
 6. A i no oczywiście dziękuję za miłe słowa z Twojej strony:) Na pocieszenie dodam że raczej przerysowuję obrazki skądś, niż maluję sama:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Koszulki z autobusami genialne, mój M.się nimi zachwycił:)czy można je gdzieś dostać?

  OdpowiedzUsuń