piątek, 4 marca 2011

Dla moich fanów;)


...a może to do nie do końca tak, chociaż jeśli jakichś fanów mam to serducho zapewne im się należy:D

Ale przejdę do rzeczy. Wg ststystyk Bloggera, drugim w kolejności hasłem wpisywanym w google, dzieki któremu trafiacie na mój blog jest "filofun serce" (pierwszym jest "karaluszek" i nie budzi to mojego dużego zdziwienia^^). Sprawa o tyle dziwna że nigdy serc z filofunów nie publikowałam, i wynika jak sądzę z jakiegoś rodzaju "bezwładności" wyszukiwania.

Ale którejś pięknej bezsennej nocy stwierdziłam, że w sumie skoro jest zainteresowanie, to można by się dostosować, i wymyśliłam. Zapewne kolejny raz wyważyłam otwarte drzwi bo przypuszczam (ale nie sprawdziłam, bo chciałam dojść do tego sama) że tutoriali na to są w necie setki:) Jakby jednak ktoś potrzebował pomocy to pisać śmiało;)

Wytłumaczę się jeszcze tylko, że ten dziubek na górnym końcu początkowo nie był taki krzywy i wymięty, tylko zachciało mi się zakończyć robótkę przez przypalenie świeczką i się zdeformował. Zaręczam, że wyszło mi ładne kulturalne i proporcjonalne serduszko:D i to już za drugim podejściem:)

Dziękuję za wszystkie wizyty.

TeR.: nie wiem czy biały jest atrakcyjnym kolorem, ale chodzą słuchy że w zasadzie on kolorem ne jest w ogóle. Nie wnikam, pasował mi do kompozycji:D

2 komentarze:

  1. Ja bardzo lubię zaglądać do Ciebie i serduszko też jest bardzo ładne, a wpadki zdarzają się nawet najlepszym :) Pozdrawiam.

    OdpowiedzUsuń
  2. ładne serducho! a fanów już masz .
    Pozdrowienia od Twojej fanki Bajki

    OdpowiedzUsuń