środa, 17 listopada 2010

Wyróżnienia i candy

A z pozostałych nowości:

Dziękuję Pendeloque za przyznanie mi wyróżnień:Teraz wypadałoby przekazać je dalej. Myślę, że zasługują na nie wszystkie blogi na które zaglądam (obserwowane bądź umieszczone w moim pasku bocznym), ale szczególnie chciałabym wymienić:  Hanię, Wilczex, Shenny i Agnessję, ponieważ te osoby są mi z "blogowych znajomych" najbliższe, służą zawsze radą i pomocą (zwłaszcza na samym początku), jednocześnie będąc pierwszymi wzorami do naśladowania; tworzą piękne rzeczy, a z drugiej strony nie tak "niedostępne" jak wiele, bardziej doświadczonych być może, osób, oraz Kathinnę której piękne plecionki niezmiennie podziwiam.

 ***

Candy w Galerii Papieru, którego jednym z warunków jest zamieszczenie linka: http://galeriapapieru.com.pl/, tak więc zamieszczam go w notce, i oczywiści zachęcam do udziału w zabawie:) - do wygrania zestaw bardzo fajnych papierów scrapowych; Świąteczna Gospoda i Tajemniczy Ogród podobają mi się jak mało które:)

5 komentarzy:

 1. Dziękuję! No i jakby co, to wciąż służę radą i pomocą :) Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję za wzięcie udziału w mojej zabawie. Pozdrawiam - Cejlon.

  OdpowiedzUsuń
 3. Dzięki za odwiedziny i udział w zabawie! Bardzo fajny blog - dodaję do ulubionych:) Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję wyróżnień.
  Jak zobaczyłam kolby z poprzedniego postu to odżyły wspomnienia. Daaawno temu kończyłam technikum chemiczne wiec z takim szkłem miałam często do czynienia. Co prawda nigdy nie przyszło mi do głowy żeby je ozdabiać ale jako flakoniki były całkiem niezłe :)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. Kolba była prezentem urodzinowym dla przyjaciółki chemiczki:)

  OdpowiedzUsuń